اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
CEO

پیام CEO

از مدتها قبل در این اندیشه بودم و پیوسته این سوال را در ذهن داشتم که چگونه میتوان محصولی تولید کرد که پاسخگوی نیازهای صنعتی کشور عزیزم ایران باشد، از اینکه میدیدم از اصل بازیافت و تصفیه در بسیاری از مراکز تولیدی و صنعتی غفلت شده و موادی که همچنان قابلیت بازیافت، تصفیه و استفاده مجدد را داشتهاند از چرخه تولید خارج و دور ریخته میشوند بسیار متأثر شدم و به دنبال راه حلی بودم که با امکانات در دسترس و با حداقل هزینه این مهم یعنی بازگشت مواد به چرخه تولید را عملیاتی نمایم.

در این راستا مطالعات گسترده و تحقیق و تفحص بسیار صورت گرفت  و با رسالت حفظ سرمایه و پیشرفت نظام صنعتی کشور مجموعه ای که امروزه فازهای توسعه ای بسیار دارد ایجاد و به بهره برداری رسید.

 بنده بعنوان عضو کوچکی در خانواده تولید کنندگان داخلی اعلام میکنم  بزرگترین لذت در دنیای کنونی خدمت به دیگران است، و لزوماً با همین رویکرد در مسیر سخت تولید قدم برداشتم و با توکل بر پروردگار و همراهی نیروهای جوان  این مسیر را با قدرت ادامه خواهم داد.

شرکت پیشگام صنعت فرس با رویکرد رشد تولید و ایجاد اشتغال، با وجود همهی مشکلات کوچک و بزرگ پیش روی تولیدکنندگان از سال 1384 پا به عرصه تولید داخلی گذاشت و امروز با کادری جوان و با انگیزه با قدرت در مسیر پیشرفت و توسعه ایران حرکت میکند.

رویکرد هیئت موسس شرکت فرس از ابتدا استفاده از جوانان و توسعه محصولات بوده است و امروزه با افتخار اعلام میکنیم با رویکرد اتخاذ شده، شرکت فرس علاوه بر تولید ماشین آلات صنعتی فیلتراسیون روغن و سوخت، در زمینه ساخت تجهیزات پیشرفته پالایشگاهی، پتروشیمی و انتقال حرارتی خود را رقیبی جدی برای شرکتهای صنعتی بزرگ میبیند. علاوه بر تجهیزات، از سال های ابتدایی تأسیس، شرکت فرس با علاقمندی در زمینه پتروپالایش، فعالیتهای گستردهای را در کشور آغاز نموده و امروز اعلام میکنیم علاوه بر تولید محصولات فرآیندی، شرکت ما مجری ساخت مینی پالایشگاهها نیز میباشد.

 

در پایان باید بگویم، بنده و هیئت موسس شرکت در این سال ها علاقه خود برای پیشرفت تولید و ایجاد اشتغال را در محضر خداوند متعال نشان دادهایم و امروز مفتخریم اعلام نماییم، به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود دست یافته ایم و با یاری خداوند متعال امیدواریم قلههای اهداف آینده را همچون گذشته با همت و پشتکار فتح نماییم.

پیام

CEO

درباره ما

    شرکت فرس به منظور  دستیابی صنایع کشور به تجهیزات مدرن فیلتراسیون روغن و سوخت در جهت افزایش طول عمر روغن، قطعات، ماشین آلات و کاهش زمان تولید و کاهش هزینه و زمان تعمیرات و در نهایت افزایش راندمان اقتصادی شرکت ها از سال 1384 در زمینه فیلتراسیون روغن و سوخت تحقیقات گسترده ای آغاز نموده که در نهایت این امر منجر به تاسیس شرکت فرس با چشم انداز، ماموریت و ارزشهای ذیل شده‌است. امروزه شرکت فرس با تولید بیش از هزار دستگاه در سال با صنایع بزرگ کشور از جمله: صنایع فولاد، معادن، پتروشیمی، پالایشگاه، سیمان و ... همکاری دارد.

چشم انداز و روند کنونی شرکت فرس

100
پالایشگاه

تا به امروز شرکت فرس مفتخر است اعلام نماید با همکاری مشترک نیروی جوان و زبده خود به اکثر اهداف بلند مدت خود از زمان تاسیس دست یافته است.

تا کنون شرکت فرس افتخار تجهیز 100 واحد پالایشگاهی را داشته است و از این پس نیز با اتکا به نیروی کار جوان و مستعد، راه را برای رسیدن به اهداف بلند مدت خود یعنی رقابت با بزرگترین تجهیزسازان پالایشگاهی هموار می بیند.

در زمینه ساخت دستگاه های فیلتراسیون روغن و سوخت با افتخار اعلام می کنیم نقطه ای در کارگاه های صنعتی ایران پهناور وجود ندارد که از دستگاه ما استفاده نشده باشد.

 از سکوهای نفتی گرفته تا کارگاه های مرزی،  شرکتهای بزرگ فولادی، معدنی، نیروگاه ها و صنایع مختلف دیگر.

ارزش ها

رضایت مشتری

سودآوری شرکت و حفظ محیط زیست

همکاری با موسسات خیریت و اجتماعی

راز داری و تعهد به سهام داران و خریداران

کامیاب سازی کارکنان و ایجاد انگیزه در بین آنان برای خدمات بهتر به مشتریان

تحول و پویایی دائم و ایجاد فعالیت های جدید مرتبط

همکاری و تعامل با تامین کنندگان، رقبا و ...

ویژگی های اصلی و مزایای شرکت

وجود دیتاشیت های ساخت تجهیزات

مهندسی سازی

ساخت ایران، گارانتی ضمانت و خدمات پس از فروش

انتخاب تجهیزات و دستگاه ها با کمک مشاورین فنی شرکت

ساخته شده بر اساس کد و استانداردهای بین المللی و داخلی

مشتری مداری

از نقطه ابتدایی ارتباط با شرکت فرس تا مراحل مشاوره، سفارش گذاری و ساخت حق با مشتری بوده شرکت فرس مفتخر است اعلام نماید تمامی محصولات با گارانتی ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش تحویل صنعتگران می شود.

قاسم کلانتری

مدیر کارحانه

محمود صدری

عضو هیئت مدیره(مدیر مالی اداری)

علی ارجمند

مدیر کارگاه ساخت

سینا میمنی

عضو هیئت مدیره(مدیر عامل)

مصطفی پیشکاری

مدیر بازرگانی و فروش

محمدعلی میمنی

رئیس هیئت مدیره